Z dôvodu prevencie šírenia onemocnenia Covid-19 sú ale zamestnanci zákazníckej linky na homeoffice, a tak, ak by došlo napr. k chvíľkovej nedostupnosti tel. čísla, prosíme vás o zhovievavosť. Viac info tu. 
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Poďte na prehliadku do nášho skladu

Ako to v našom sklade vyzerá a ako to robíme, že vám objednávky môžeme tak rýchlo odoslať? Poďte s nami nakuknúť do zákulisia, kde sa odohráva veľmi dôležitý dej celého procesu. Odsýpa to tam ako na bežiacom páse a na dlhé rozprávanie tam nie je čas. Sklad je pre našich skladníkov dopodrobna preskúmaným terénom, kde by sa vyznali aj poslepiačky. Prácu si vedia zorganizovať, a aj práve vďaka tomu môžete mať naše skladové okná už do 3 dní doma.

 
skladnici v skladových oknách sklad skladových okien
 

Ako pri expedícii zákaziek postupujeme? A ako docielime toho najrýchlejšieho odbavenia?

Skladové okná vlastnia najväčší sklad okien v Českej republike. Kúzlo tkvie v poriadku a prehľadnosti. Bez toho by to šlo len ťažko. Preto máme sklad rozdelený do niekoľkých sektorov, kójí, v ktorých sa nachádzajú vždy dané rozmery okien. Všetky údaje sú na kóji prehľadne spísané, takže je potom pre skladníkov oveľa jednoduchšie okná nájsť a pripraviť na expedíciu. Keď na sklad dorazia nové okná, celá partia našich skladníkov sa vrhne do práce a začnú okná triediť. Je to radosť na nich pozerať.

Našim skladníkom preto patrí uznanie a veľká vďaka! Sú skvele zorganizovaní a pretože pracujú ako jeden tím, práca im tak neuveriteľnou rýchlosťou ide od ruky. Pokiaľ chcete vidieť konkrétne čísla a o našich slovách sa presvedčiť, nahliadnite do tohto článku.

 
sklad okien najväčší sklad okien v ČR

skald okien v skladových oknách skladník v skladových oknách

 

Späť na výpis noviniek
114
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
231
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
94
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 4 európskych krajinách
Odbavili sme už 43 069 objednávok a dodali vám viacej ako 175 000 okien

Od našich zákazníkov

S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu