Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Poďte na prehliadku do nášho skladu

Ako to v našom sklade vyzerá a ako to robíme, že vám objednávky môžeme tak rýchlo odoslať? Poďte s nami nakuknúť do zákulisia, kde sa odohráva veľmi dôležitý dej celého procesu. Odsýpa to tam ako na bežiacom páse a na dlhé rozprávanie tam nie je čas. Sklad je pre našich skladníkov dopodrobna preskúmaným terénom, kde by sa vyznali aj poslepiačky. Prácu si vedia zorganizovať, a aj práve vďaka tomu môžete mať naše skladové okná už do 3 dní doma.

 
skladnici v skladových oknách sklad skladových okien
 

Ako pri expedícii zákaziek postupujeme? A ako docielime toho najrýchlejšieho odbavenia?

Skladové okná vlastnia najväčší sklad okien v Českej republike. Kúzlo tkvie v poriadku a prehľadnosti. Bez toho by to šlo len ťažko. Preto máme sklad rozdelený do niekoľkých sektorov, kójí, v ktorých sa nachádzajú vždy dané rozmery okien. Všetky údaje sú na kóji prehľadne spísané, takže je potom pre skladníkov oveľa jednoduchšie okná nájsť a pripraviť na expedíciu. Keď na sklad dorazia nové okná, celá partia našich skladníkov sa vrhne do práce a začnú okná triediť. Je to radosť na nich pozerať.

Našim skladníkom preto patrí uznanie a veľká vďaka! Sú skvele zorganizovaní a pretože pracujú ako jeden tím, práca im tak neuveriteľnou rýchlosťou ide od ruky. Pokiaľ chcete vidieť konkrétne čísla a o našich slovách sa presvedčiť, nahliadnite do tohto článku.

 
sklad okien najväčší sklad okien v ČR

skald okien v skladových oknách skladník v skladových oknách

 

Späť na výpis noviniek
84
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
204
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
85
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 5 európskych krajinách
Odbavili sme už 54 518 objednávok a dodali vám viacej ako 200 000 okien

Od našich zákazníkov

Ďakujem Vám za dodanie obj.tovaru. Som stopercentne spokojený. Tranzakcia prebehla tak ako som to predstavoval. Kvalitné okná boli dodone čas.termíne bez závad. Sú kvalitné a pekné.
Dodacia lehota dodrzana, pri telefonickom kontakte ustretovost, velmi mila a ochotna pani. Prijemne ceny. Takto keby fungoval kazdy obchod, tak by neexistoval nespokojny zakaznik. Dakujem. Budem potrebovat dalsie okna a som plne rozhodnuty, ze sa obram znovu na Vas.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu