Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Naše operátorky si vyskúšali namontovať okno

Montáž okien nie je disciplína len pre mužov. Stojíme si za heslom "Ľahká montáž" a to, že sa naše okná, ktoré Vám ponúkame v našom e-shope, skutočne ľahko montujú, sme sa rozhodli dokázať.
 

Na našom sklade sme preto postavili skutočne veľkú stenu a v nej urobili dieru na jedno z našich skladových okien. Aby to nemala Andrea, ktorá je vedúcou českého a slovenského e-shopu, také jednoduché, vybrali sme pre ňu na montáž dvojkrídlové okno o rozmere 1250x1100 v bielej farbe s izolačným dvojsklom. Dvojkrídlové okno, to už niečo váži a predsa len, montáž je náročnejšia ako u malého jednokrídlového okna. Andrea vysadila obe krídla, a pretože sa rozhodla pre montáž na turboskrutky, navŕtala do rámu otvory. Rám umiestila do pripraveného otvoru v našej provizórnej stene, dala ho do váhy, predvŕtala otvory do muriva, zavŕtala turboskrutky, nasadila krídla späť a zapenovala medzeru medzi rámom a murivom.
 

Pretože samé okno, si dnes už objedná málokto z nás, do okna namontovala žalúzie, vnútorné a vonkajšie parapety a sieť proti hmyzu.
 

Bola to jej prvá montáž a zvládla ju hravo. Podľa slov Andrei, bolo najťažšie nasadiť krídla do zabudovaného rámu - krídla sú vďaka kvalitným izolačným dvojsklám pomerne ťažké a pri tej váhe sa trafiť na pánty nie je pre ženu najjednoduchšie. Na otázku, či by si vedela predstaviť, že si namontuje po tejto skúsenosti nové okná na svoj rodinný dom, odpovedala, že s drobnou pomocou priateľa pokojne :-)
 

Namontovať naše okná je veľmi jednoduché, zvládnu to aj ženy :-) A ako dôkaz na náš web už skoro umiestnime celé video z montáže. Sledujte naše stránky, podrobné video z montáže Vás presvedčí, že zakúpiť okná cez náš e-shop a namontovať si ich svojpomocou je nie len veľmi lacné, ale aj jednoduché. Okrem toho nás už skoro uvidíte na českom televíznom kanáli Prima, kde bude časť videa z montáže takisto odvysielaná.
 Späť na výpis noviniek
107
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
156
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
68
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 4 európskych krajinách
Odbavili sme už 43 069 objednávok a dodali vám viacej ako 175 000 okien

Od našich zákazníkov

S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu