Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Termíny dodania a pracovný čas o sviatkoch


Vážení zákazníci,

dovoľujeme si Vás informovať, že v čase sviatkov bude náš sklad i obchodné oddelenie v termíne 19.12. - 4.1. uzavreté.

Posledný výdaj z nášho skladu v tomto roku je možné uskutočniť vo štvrtok 18.12. do 14 hodín. U skladových položiek (, ktoré sú skladom), objednaných i s dopravou k Vám domov, je dodanie ešte v tomto roku možné prisľúbiť pre objednávky prijaté do 10.12. V skladových položiek, objednaných i s príslušenstvom (žalúzie, siete, parapety), ktoré pre Vás vyrábame na mieru, možno prisľúbiť dodanie ešte v tomto roku pre objednávky prijaté do 3.12.

Od pondelka 5.1.2015 bude náš sklad i obchodné oddelenie opäť v plnej prevádzke.

V termíne 19.12. - 4.1. bude prebiehať taktiež odstávka vo výrobe (okien i príslušenstva). Objednávky individuálnych výrobkov na mieru, ktoré budú vykonané v decembri, popr. u ktorých bude záloha uhradená až v decembri, nemusí byť vykryté do konca roka a termín dodania sa môže o dobu odstávky predĺžiť. V prípade, že vykoná objednávku výrobkov na mieru v decembri (popr. Uhradíte zálohu až v decembri) a trváte na dodanie ešte do konca roka, resp. dodanie do 18.12., je vhodné si možnosť dodržanie takéhoto termínu nechať potvrdiť do e-mailu, inak ho nemôžeme garantovať.

Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.


Späť na výpis noviniek
107
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
156
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
68
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 4 európskych krajinách
Odbavili sme už 43 069 objednávok a dodali vám viacej ako 175 000 okien

Od našich zákazníkov

S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu