Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Termíny dodania a pracovný čas o sviatkoch

Vážení zákazníci,

dovoľujeme si Vás informovať, že v čase sviatkov bude náš sklad i obchodné oddelenie v termíne 22.12. - 2.1. uzavreté. Posledný výdaj z nášho skladu v tomto roku je možné uskutočniť v stredu 21.12. do 15 hodín.

U skladových položiek (ktoré sú skladom), objednaných i s dopravou k Vám domov, je dodanie ešte v tomto roku možné prisľúbiť pre objednávky prijaté do 13.12. V skladových položiek, objednaných i s príslušenstvom (žalúzie, siete, parapety), ktoré pre Vás vyrábame na mieru, možno prisľúbiť dodanie ešte v tomto roku pre objednávky prijaté do 7.12.
 
Od utorka 3.1.2016 bude náš sklad i obchodné oddelenie opäť v plnej prevádzke.
 
V termíne 19.12. - 6.1. bude prebiehať taktiež odstávka vo výrobe (okien i príslušenstva). Objednávky individuálnych výrobkov na mieru, ktoré budú vykonané v decembri, popr. u ktorých bude záloha uhradená až v decembri, nemusí byť vykryté do konca roka a termín dodania sa môže o dobu odstávky predĺžiť. V prípade, že vykoná objednávku výrobkov na mieru v decembri (popr. Uhradíte zálohu až v decembri) a trváte na dodanie ešte do konca roka, resp. dodanie do 21.12., je vhodné si možnosť dodržanie takéhoto termínu nechať potvrdiť do e-mailu, inak ho nemôžeme garantovať.


ŽELÁME VÁM VESELÉ VIANOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK!

Váš team Skladových okien
 


Späť na výpis noviniek
86
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
213
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
75
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 5 európskych krajinách
Odbavili sme už 54 518 objednávok a dodali vám viacej ako 200 000 okien

Od našich zákazníkov

Ďakujem Vám za dodanie obj.tovaru. Som stopercentne spokojený. Tranzakcia prebehla tak ako som to predstavoval. Kvalitné okná boli dodone čas.termíne bez závad. Sú kvalitné a pekné.
Dodacia lehota dodrzana, pri telefonickom kontakte ustretovost, velmi mila a ochotna pani. Prijemne ceny. Takto keby fungoval kazdy obchod, tak by neexistoval nespokojny zakaznik. Dakujem. Budem potrebovat dalsie okna a som plne rozhodnuty, ze sa obram znovu na Vas.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu