Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Ako naše okná cestovali až do Kambodže

O tento príbeh sa s vami musíme podeliť. Nedávno sme realizovali nie tak úplne bežnú zakázku. Našim klientom bol tento krát päťhviezdičkový hotel až z ďalekej Kambodže. Zaujíma vás, ako takáto realizácia obchodu prebehla?

Celej realizácií samozrejme najprv predchádzala dôkladná príprava, na ktorej pracovala naša obchodníčka Martina Sedláčková. Niekoľkomesačné chystanie obchodu sa vyplatilo, a tak samotná akcia prebehla v hladkom priebehu. Zákazník si objednal celkom 211 kusov okien a dverí, ktoré sme v piatok 29. marca naložili na kontajner v našom centrálnom sklade v Kuřimi. 

Naše skladové okná i dvere sme do kontajnera naskladali kus po kuse podľa detailného 3D plánu. Každé okno malo v kontajneri presne dané svoje miesto, aby sa do neho vošla celá zakázka a nedochádzalo k pohybom a poškodeniu behom dlhej cesty. Okna naši skladníci naložili v rekordne krátkom čase: už za necelé 2 a pol hodiny šofér odchádzal s nákladom.
 
plastové okná a dvere

Z Kuřimi odviezla prepravná služba kontajner s plastovými oknami a dverami na stanicu do Moravskej Třebovej, odkiaľ putoval vlakom do nemeckého Hamburgu. V miestnom prístave bol kontajner preložený na nákladnú loď, ktorá s ním vyplula až do ďalekej Kambodže. Viete kde presne Kambodža vlastne leží? Je to kráľovstvo nachádzajúce sa v ďalekej juhovýchodnej Ázií; susedí s Thajskom, Vietnamom a Laosom.

Tu už sme sa konečne mohli osobne stretnúť s našimi zákazníkmi a celú zásielku im v poriadku predať.
A nezabudli sme ani na spoločné foto!
 
plastové okná

 
plán prevozu okien kontajner s oknami tým skladových okien

Späť na výpis noviniek
84
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
204
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
85
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 5 európskych krajinách
Odbavili sme už 54 518 objednávok a dodali vám viacej ako 200 000 okien

Od našich zákazníkov

Ďakujem Vám za dodanie obj.tovaru. Som stopercentne spokojený. Tranzakcia prebehla tak ako som to predstavoval. Kvalitné okná boli dodone čas.termíne bez závad. Sú kvalitné a pekné.
Dodacia lehota dodrzana, pri telefonickom kontakte ustretovost, velmi mila a ochotna pani. Prijemne ceny. Takto keby fungoval kazdy obchod, tak by neexistoval nespokojny zakaznik. Dakujem. Budem potrebovat dalsie okna a som plne rozhodnuty, ze sa obram znovu na Vas.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu