Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Ako naše okná cestovali až do Kambodže

O tento príbeh sa s vami musíme podeliť. Nedávno sme realizovali nie tak úplne bežnú zakázku. Našim klientom bol tento krát päťhviezdičkový hotel až z ďalekej Kambodže. Zaujíma vás, ako takáto realizácia obchodu prebehla?

Celej realizácií samozrejme najprv predchádzala dôkladná príprava, na ktorej pracovala naša obchodníčka Martina Sedláčková. Niekoľkomesačné chystanie obchodu sa vyplatilo, a tak samotná akcia prebehla v hladkom priebehu. Zákazník si objednal celkom 211 kusov okien a dverí, ktoré sme v piatok 29. marca naložili na kontajner v našom centrálnom sklade v Kuřimi. 

Naše skladové okná i dvere sme do kontajnera naskladali kus po kuse podľa detailného 3D plánu. Každé okno malo v kontajneri presne dané svoje miesto, aby sa do neho vošla celá zakázka a nedochádzalo k pohybom a poškodeniu behom dlhej cesty. Okna naši skladníci naložili v rekordne krátkom čase: už za necelé 2 a pol hodiny šofér odchádzal s nákladom.
 
plastové okná a dvere

Z Kuřimi odviezla prepravná služba kontajner s plastovými oknami a dverami na stanicu do Moravskej Třebovej, odkiaľ putoval vlakom do nemeckého Hamburgu. V miestnom prístave bol kontajner preložený na nákladnú loď, ktorá s ním vyplula až do ďalekej Kambodže. Viete kde presne Kambodža vlastne leží? Je to kráľovstvo nachádzajúce sa v ďalekej juhovýchodnej Ázií; susedí s Thajskom, Vietnamom a Laosom.

Tu už sme sa konečne mohli osobne stretnúť s našimi zákazníkmi a celú zásielku im v poriadku predať.
A nezabudli sme ani na spoločné foto!
 
plastové okná

 
plán prevozu okien kontajner s oknami tým skladových okien

Späť na výpis noviniek
80
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
189
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
56
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 5 európskych krajinách
Odbavili sme už 43 069 objednávok a dodali vám viacej ako 175 000 okien

Od našich zákazníkov

S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu