Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Šedé oplechovanie (7043)
Bez zmluv a papierovania
Expedícia k Vám domov do 3 dní
1000 kusů na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Šedé oplechovanie (7043)

Stránka 1 z 1
Strešné okná borovica s šedým oplechovaním sú vyrobené z kvalitných plastových profilov. Hoci teda na prvý pohľad vyzerajú ako drevená, a s ostatnými drevenými oknami na dome je ľahké ich zladiť, majú všetky výhody plastových okien. Medzi tieto prednosti patrí najmä bezúdržbovosť a dlhá životnosť bez nutnosti renovácie povrchovej úpravy.

Výhody plastových strešných okien borovice

  • Kvalitné materiály i spracovanie
  • Moderný vzhľad
  • Super cena
  • Bezúdržbovosť
  • Dokonalá tesnosť
  • Viackomorové profily
  • Celoobvodové kovania
  • Vysoká termoizolačné schopnosť

Dokonalé tesnenie strešných okien

Plastové strešné okná Premium je možné namontovať podľa návodu do každej strechy so sklonom od 15 do 75 stupňov. Vďaka tesniacemu lemovanie, ktoré ponúkame ako pre ploché, tak pre vlnité strešné krytiny, sú okná a ich okolie odolná voči zatekaniu, a to aj pri dlhotrvajúcom daždi alebo topiacim snehu.

Kvalitné kovanie pre vašu bezpečnosť

Strešné okná sú osadené bezpečnostným kaleným sklom Ug = 1,0 W / m2K. Celoobvodové kovanie podporuje dostatočnú tesnosť a zvyšuje odolnosť proti vlámaniu. Strešné okno sa otvára v troch polohách a má aj mikroventiláciu.

Okrem dekoru borovica môžete zakúpiť aj okná v imitácii mahagónu, zlatého dubu alebo orecha. Ponúkame tiež biela strešné okná, u ktorých nie je nutné riešiť presný odtieň. Naše okná sú určené na montáž svojpomocne podľa návodu, vďaka tomu tiež môžeme ponúknuť tak nízke ceny.
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 4 európskych krajinách
Odbavili sme už 32 251 objednávok a dodali vám viacej ako 150 000 okien

Od našich zákazníkov

S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu

Dodávali sme okná aj vášmu susedovi. Neveríte?

V minulom roku sme
na Slovensku dodali
viac ako 9 378 kusov okien
Prehliadnuť realizácie

MenuX

X