Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Vyberajte z 27 farieb – do 30. 6. bez príplatku

Jar, hoci to tak na mnohých miestach nevyzerá, je tu a k nej neodmysliteľne patria farby. A i u nás na Skladovkách to začína hýriť farbami – zelenou, striebornou, krémovou, ... Áno, vďaka dohode s naším dodávateľom rozširujeme počet farieb a dekórov – celkom v našom online konfigurátore tak máte na výber z 27 farieb. A tým to nekončí. Chceli sme vás v tejto neľahkej dobe potešiť, a tak všetky ponúkané dekóry, vrátane tých príplatkových, máme za rovnakú cenu. Je jedno, či si vyberiete luxusnú čiernu matnú, netradičnú machovo zelenú alebo zvolíte obľúbený drevodekór zlatý dub, vždy zaplatíte rovnako.

Len teda pozor, tieto jarné akcie platí do 30. 6. 2021 a doba dodania pri nových farbách (príplatkových) sa mierne predĺži na 4 až 6 týždňov. A pretože dobrých správ nie je nikdy dosť, nezabudnite, že do 30. 6. tiež automaticky získate bez príplatku lepší teplý dištančný rámik.

Prajeme vám peknú jar a budeme sa tešiť, že zo svojimi novými oknami, napríklad i v netradičných dekóroch, pochválite v referenciách.

Vyberajte z 27 farieb – do 30. 6. bez príplatku

Späť na výpis noviniek
84
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
204
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
85
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 5 európskych krajinách
Odbavili sme už 54 518 objednávok a dodali vám viacej ako 200 000 okien

Od našich zákazníkov

Ďakujem Vám za dodanie obj.tovaru. Som stopercentne spokojený. Tranzakcia prebehla tak ako som to predstavoval. Kvalitné okná boli dodone čas.termíne bez závad. Sú kvalitné a pekné.
Dodacia lehota dodrzana, pri telefonickom kontakte ustretovost, velmi mila a ochotna pani. Prijemne ceny. Takto keby fungoval kazdy obchod, tak by neexistoval nespokojny zakaznik. Dakujem. Budem potrebovat dalsie okna a som plne rozhodnuty, ze sa obram znovu na Vas.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu