Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Termíny dodania do konca roka

Vážení zákazníci,

dovoľujeme si Vás informovať, že v obdobiu sviatkov bude náš sklad aj obchodné oddelenie v termíne 22.12. - 2.1. uzatvorené. Posledný výdaj z nášho skladu v tomto roku je možné uskutočniť vo štvrtok 21.12. do 15 hodín.

U skladových položiek (ktoré sú skladom), objednaných i z dopravou k Vám domov, je dodanie ešte v tomto roku možné prisľúbiť pre objednávky prijaté a potvrdené do 12.12.

U skladových položiek, objednaných aj z príslušenstvom (žalúzie, siete, parapety), ktoré pre Vás vyrábame na mieru, ide prisľúbiť dodanie ešte v tomto roku pre objednávky prijaté a potvrdené do 6.12.

V termíne 19.12. - 7.1. bude prebiehať odstávka vo výrobe (okien aj príslušenstva). Objednávky individuálnych výrobkov na mieru, ktoré budú objednané po 20. novembri, príp. u ktorých bude záloha uhradená až po tomto dátume, nemusia byť dokončené do konca roka a termín dodania sa môže od dobu odstávky predĺžiť. V prípade, ak urobíte objednávku výrobkov na mieru po 20. novembri (príp. uhradíte zálohu až po tomto termíne) a trváte na dodaní ešte do konca roka, resp. dodaní do 21.12., je treba si možnosť dodržania takého termínu nechať potvrdiť do e-mailu, inak ho nemôžeme garantovať.

S blížiacim sa koncom roka a vrcholiacou sezónou môže dôjsť k predĺženiu štandardného termínu dodania. Prosíme berte túto informáciu na vedomí a objednávajte okná radšej s predstihom.

Ďakujeme za spoluprácu,

Váš tým Skladových okien

Späť na výpis noviniek
86
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
213
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
75
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 5 európskych krajinách
Odbavili sme už 54 518 objednávok a dodali vám viacej ako 200 000 okien

Od našich zákazníkov

Ďakujem Vám za dodanie obj.tovaru. Som stopercentne spokojený. Tranzakcia prebehla tak ako som to predstavoval. Kvalitné okná boli dodone čas.termíne bez závad. Sú kvalitné a pekné.
Dodacia lehota dodrzana, pri telefonickom kontakte ustretovost, velmi mila a ochotna pani. Prijemne ceny. Takto keby fungoval kazdy obchod, tak by neexistoval nespokojny zakaznik. Dakujem. Budem potrebovat dalsie okna a som plne rozhodnuty, ze sa obram znovu na Vas.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu