Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Termíny dodania do konca roka

Vážení zákazníci,

dovoľujeme si vás informovať, že v období sviatkov bude náš sklad aj obchodné oddelenie v termíne 19. 12. 2019-5. 1. 2020 (vrátane) uzavrené. Posledný tohtoročný výdaj z nášho skladu je možné uskutočniť v stredu 18.12. 2019 do 15:00.

U skladových položiek (ktoré sú skladom), objednaných i s dopravou k vám domov, je dodanie ešte v tomto roku možné prisľúbiť pre objednávky prijaté a potvrdené do 11. 12. 2019.

U skladových položiek, objednaných i s príslušenstvom (žalúzie, siete, parapety), ktoré pre vás vyrábame na mieru, možno prisľúbiť dodanie ešte v tomto roku pre objednávky prijaté a potvrdené do 5. 12. 2019.

V termíne 19. 12. 2019-6. 1. 2020 bude prebiehať odstávka vo výrobe (okien aj príslušenstva). Objednávky individuálnych výrobkov na mieru, ktoré budú objednané po 15. 11. , prípadne u ktorých bude záloha uhradená až po tomto dátume, nemusí byť vykrytý do konca roka a termín dodania sa môže o dobu odstávky predĺžiť. V prípade, že uskutočníte objednávku výrobkov na mieru po 15. 11. (prípadne uhradíte zálohu až po tomto dátume) a trváte na dodaní ešte do konca roka, resp. dodania do 20.12., je vhodné si možnosť dodržania takého termínu nechať potvrdiť do e-mailu, inak ho nemôžeme garantovať.

S blížiacim sa koncom roka a vrcholiacou sezónou môže dôjsť k predĺženiu štandardného termínu dodania. Prosíme berte túto informáciu na vedomie a objednávajte okná radšej s predstihom.

Ďakujeme za spoluprácu,

Váš team Skladových okien


Späť na výpis noviniek
80
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
189
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
56
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 5 európskych krajinách
Odbavili sme už 43 069 objednávok a dodali vám viacej ako 175 000 okien

Od našich zákazníkov

S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu