Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Termíny dodania do konca roka

Vážení zákazníci,

dovoľujeme si Vás informovať, že v období sviatkov bude náš sklad aj obchodné oddelenie v termíne 20. 12. 2018-2. 1. 2019, vrátane, uzavrené. Posledný tohtoročný výdaj z nášho skladu je možné uskutočniť v stredu 19.12. 2018 do 15 hodiny.

U skladových položiek (ktoré sú skladom), objednaných i s dopravou k Vám domov, je dodanie ešte v tomto roku možné prisľúbiť pre objednávky prijaté a potvrdené do 12. 12. 2018.

U skladových položiek, objednaných i s príslušenstvom (žalúzie, siete, parapety), ktoré pre Vás vyrábame na mieru, možno prisľúbiť dodanie ešte v tomto roku pre objednávky prijaté a potvrdené do 6. 12. 2018.

V termíne 19.12. 2018-6.1. 2019 bude prebiehať odstávka vo výrobe (okien aj príslušenstva). Objednávky individuálnych výrobkov na mieru, ktoré budú objednané po 15. 11. , prípadne u ktorých bude záloha uhradená až po tomto dátume, nemusí byť vykrytý do konca roka a termín dodania sa môže o dobu odstávky predĺžiť. V prípade, že uskutočníte objednávku výrobkov na mieru po 15. 11. (prípadne uhradíte zálohu až po tomto dátume) a trváte na dodaní ešte do konca roka, resp. dodania do 21.12., je vhodné si možnosť dodržania takého termínu nechať potvrdiť do e-mailu, inak ho nemôžeme garantovať.

S blížiacim sa koncom roka a vrcholiacou sezónou môže dôjsť k predĺženiu štandardného termínu dodania. Prosíme berte túto informáciu na vedomie a objednávajte okná radšej s predstihom.

Ďakujeme za spoluprácu,

Váš team Skladových okien

Späť na výpis noviniek
86
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
213
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
75
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 5 európskych krajinách
Odbavili sme už 54 518 objednávok a dodali vám viacej ako 200 000 okien

Od našich zákazníkov

Ďakujem Vám za dodanie obj.tovaru. Som stopercentne spokojený. Tranzakcia prebehla tak ako som to predstavoval. Kvalitné okná boli dodone čas.termíne bez závad. Sú kvalitné a pekné.
Dodacia lehota dodrzana, pri telefonickom kontakte ustretovost, velmi mila a ochotna pani. Prijemne ceny. Takto keby fungoval kazdy obchod, tak by neexistoval nespokojny zakaznik. Dakujem. Budem potrebovat dalsie okna a som plne rozhodnuty, ze sa obram znovu na Vas.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu