Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bez zmluv a papierovania
Expedícia k Vám domov do 3 dní
1000 kusů na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Otvorili sme nové sídlo a logistické centrum

S Novým rokom sme otvorili nové sídlo a logistické centrum. V areáli o ploche viacej ako 8000 m2 sme v spolupráci so spoločnosťou OKNOSTYL otvorili moderný klimatizovaný showroom, nové obchodné oddelenie s call centrom a sklad o celkovej ploche 2500 m2.
 

V showroome Vám naši obchodníci radi odprezentujú nielen štandardné a najpredávanejšie prevedenia okien a dverí, ale zoznámia Vás tiež s novinkami, ktoré do sortimentu stavebných otvorov prinášajú nové technológie. Môžete u nás tak napríklad vidieť plno automatické vchodové dvere s otváraním na odtlačok prsta a správou užívateľov na diaľku prostredníctvom chytrého mobilného telefónu.
 

Prípadné čakanie na obchodníka Vám spríjemníme čerstvou kávou, ktorú si vychutnáte najlepšie v pohodlných kreslách v zákutí showroomu.
 

Radi Vás tiež prevedieme značkovým call centrom inštalovaným spoločnosťou O2, zo ktorého naše kolegyne obsluhujú zákazníkov teraz v predĺženej prevádzkovej dobe - sme tu pre vás až 11 hodín denne.
 

Zo showroomu sa dá prejsť na nový sklad, na ktorom je pre Vás pripravených viac ako 600ks okien a dverí. Nové okná naložíme do vášho vozu, ak si objednáte bezplatný osobný odber. Pokiaľ si objednáte tovar aj s dopravou, až 5x denne expedujeme objednané okná cez prepravné spoločnosti do Českej republiky, Slovenska, Rakúska a Nemecka, tak, aby boli doručené do 2 - 6 pracovných dní našim zákazníkom.
 

V tomto roku budeme rozširovať príjazdovú komunikáciu, aby pre Vás bolo odbočenie z hlavnej cesty k showroomu a skladom čo najpohodlnejšie. Odbočovacie pruhy budú vybudované v oboch smeroch (ako od Tišnova, tak od Brna).
 

Veľkokapacitné parkovisko je pre Vás pripravené už teraz.
 

Vstúpte k nám a užite si príjemný pocit, že je o Vás postarané a odvážate si dobré okná za krásnu cenu.

 
 

Mapa areálu


Späť na výpis noviniek
1
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
9
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
4
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 4 európskych krajinách
Odbavili sme už 32 251 objednávok a dodali vám viacej ako 150 000 okien

Od našich zákazníkov

S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu

Dodávali sme okná aj vášmu susedovi. Neveríte?

V minulom roku sme
na Slovensku dodali
viac ako 9 378 kusov okien
Prehliadnuť realizácie

MenuX

X