Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Otvorili sme nové sídlo a logistické centrum

S Novým rokom sme otvorili nové sídlo a logistické centrum. V spolupráci so spoločnosťou OKNOSTYL sme v areáli o ploche viacej ako 8000 m² otvorili:

  • moderný klimatizovaný showroom,
  • nové obchodné oddelenie s call centrom,
  • sklad o celkovej ploche 2500 m².
 

V showroome vám naši obchodníci radi odprezentujú nielen štandardné a najpredávanejšie prevedenia okien a dverí, ale zoznámia vás tiež s novinkami, ktoré do sortimentu stavebných otvorov prinášajú nové technológie. Môžete u nás tak napríklad vidieť plno automatické vchodové dvere s otváraním na odtlačok prsta a správou užívateľov na diaľku prostredníctvom chytrého mobilného telefónu.

Prípadné čakanie na obchodníka vám spríjemníme čerstvou kávou, ktorú si vychutnáte najlepšie v pohodlných kreslách v zákutí showroomu. Radi vás tiež prevedieme značkovým call centrom inštalovaným spoločnosťou O2, z ktorého naše kolegyne obsluhujú zákazníkov teraz v predĺženej prevádzkovej dobe – sme tu pre vás až 11 hodín denne.

Zo showroomu sa dá prejsť na nový sklad, na ktorom je pre vás pripravených viac ako 600 ks okien a dverí. Nové okná naložíme do vášho vozu, ak si objednáte bezplatný osobný odber. Pokiaľ si objednáte tovar aj s dopravou, až 5x denne expedujeme objednané okná cez prepravné spoločnosti do Českej republiky, Slovenska, Rakúska a Nemecka, tak, aby boli doručené do 2 – 6 pracovných dní našim zákazníkom.

V tomto roku budeme rozširovať príjazdovú komunikáciu, aby pre vás bolo odbočenie z hlavnej cesty k showroomu a skladom čo najpohodlnejšie. Odbočovacie pruhy budú vybudované v oboch smeroch (ako od Tišnova, tak od Brna). Veľkokapacitné parkovisko je pre Vás pripravené už teraz.

Vstúpte k nám a užite si príjemný pocit, že je o vás postarané a so sebou si odveziete kvalitné okná za priaznivú cenu.

Omrknite naše nové priestory

 
sklad skladové okná showroom skladové okná skladové okná showroom skladové okná priestory skladové okná nové priestory priestory skladu skladové okna kancelária skladové okna navštívte nás showroom skladové okna náš showroom skladové okná showroom v skladových okien vyberte si okná skladové okna sklad skladových okien nový sklad skladových okien skladové okná sklad sklad okien skladové okna odýchnite si v showroom skladové okna showroom v skladových oknách občerstvenie showroom skladové okná
 

Mapa areálu

mapa areálu skladových okien


Späť na výpis noviniek
151
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
216
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
85
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 4 európskych krajinách
Odbavili sme už 32 251 objednávok a dodali vám viacej ako 150 000 okien

Od našich zákazníkov

S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu

Dodávali sme okná aj vášmu susedovi. Neveríte?

V minulom roku sme
na Slovensku dodali
viac ako 9 378 kusov okien
Prehliadnuť realizácie

MenuX

X