Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bez zmluv a papierovania
Expedícia k Vám domov do 3 dní
1000 kusů na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Aktuálne termíny dodania a skladová zásoba

Vážený zákazníci,
 
z dôvodu veľkého množstva prijatých objednávok v júli a aktuálnemu vyťaženiu prepravných spoločností, môže dojsť k oneskorenému termínu doručenia.

Roširujeme našu spoluprácu o daľších prepravcov, s ktorými dlhodobo spolupracujeme na niektorých zahraničných trhoch. S prvým novým prepravcom odišli prvé objednávky na adresy našich zákazníkov už v uplynulom týždni. Pracujeme na tom, abysme opäť 100% objednávok doručovali v štandardnom (rýchlom) termíne.

Postupne zvyšujeme taktiež množstvo okien a dverí, ktoré pre vás držíme skladom, tak, abysme pre Vás mali skladové okná stále skladom a nedošlo k tak rýchlemu vypredatiu po ich dosklanení. K naplnení plnej skladovej zásoby dôjde v budúcom týždni.


Pracujeme pre Vás,
Tým Skladových okien

Späť na výpis noviniek
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 4 európskych krajinách
Odbavili sme už 32 251 objednávok a dodali vám viacej ako 150 000 okien

Od našich zákazníkov

S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu

Dodávali sme okná aj vášmu susedovi. Neveríte?

V minulom roku sme
na Slovensku dodali
viac ako 9 378 kusov okien
Prehliadnuť realizácie

MenuX

X