Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Aktuálne termíny dodania a skladová zásoba

Vážený zákazníci,
 
z dôvodu veľkého množstva prijatých objednávok v júli a aktuálnemu vyťaženiu prepravných spoločností, môže dojsť k oneskorenému termínu doručenia.

Roširujeme našu spoluprácu o daľších prepravcov, s ktorými dlhodobo spolupracujeme na niektorých zahraničných trhoch. S prvým novým prepravcom odišli prvé objednávky na adresy našich zákazníkov už v uplynulom týždni. Pracujeme na tom, abysme opäť 100% objednávok doručovali v štandardnom (rýchlom) termíne.

Postupne zvyšujeme taktiež množstvo okien a dverí, ktoré pre vás držíme skladom, tak, abysme pre Vás mali skladové okná stále skladom a nedošlo k tak rýchlemu vypredatiu po ich dosklanení. K naplnení plnej skladovej zásoby dôjde v budúcom týždni.


Pracujeme pre Vás,
Tým Skladových okien

Späť na výpis noviniek
80
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
189
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
56
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 5 európskych krajinách
Odbavili sme už 43 069 objednávok a dodali vám viacej ako 175 000 okien

Od našich zákazníkov

S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu