Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Aktuálne termíny dodania a skladová zásoba

Vážený zákazníci,
 
z dôvodu veľkého množstva prijatých objednávok v júli a aktuálnemu vyťaženiu prepravných spoločností, môže dojsť k oneskorenému termínu doručenia.

Roširujeme našu spoluprácu o daľších prepravcov, s ktorými dlhodobo spolupracujeme na niektorých zahraničných trhoch. S prvým novým prepravcom odišli prvé objednávky na adresy našich zákazníkov už v uplynulom týždni. Pracujeme na tom, abysme opäť 100% objednávok doručovali v štandardnom (rýchlom) termíne.

Postupne zvyšujeme taktiež množstvo okien a dverí, ktoré pre vás držíme skladom, tak, abysme pre Vás mali skladové okná stále skladom a nedošlo k tak rýchlemu vypredatiu po ich dosklanení. K naplnení plnej skladovej zásoby dôjde v budúcom týždni.


Pracujeme pre Vás,
Tým Skladových okien

Späť na výpis noviniek
84
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
204
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
85
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 5 európskych krajinách
Odbavili sme už 54 518 objednávok a dodali vám viacej ako 200 000 okien

Od našich zákazníkov

Ďakujem Vám za dodanie obj.tovaru. Som stopercentne spokojený. Tranzakcia prebehla tak ako som to predstavoval. Kvalitné okná boli dodone čas.termíne bez závad. Sú kvalitné a pekné.
Dodacia lehota dodrzana, pri telefonickom kontakte ustretovost, velmi mila a ochotna pani. Prijemne ceny. Takto keby fungoval kazdy obchod, tak by neexistoval nespokojny zakaznik. Dakujem. Budem potrebovat dalsie okna a som plne rozhodnuty, ze sa obram znovu na Vas.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu