Z dôvodu prevencie šírenia onemocnenia Covid-19 sú ale zamestnanci zákazníckej linky na homeoffice, a tak, ak by došlo napr. k chvíľkovej nedostupnosti tel. čísla, prosíme vás o zhovievavosť. Viac info tu. 
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Strešné okná vo farbe borovice s hnedým oplechovaním (8019)
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Strešné okná vo farbe borovice s hnedým oplechovaním (8019)

K strešným oknám a výlezom odporúčame objednať tesniace lemovanie.

Stránka 1 z 1
Plastové strešné okná Premium môžete kúpiť v niekoľkých dekoroch. Odtieň borovica, rovnako ako ostatné, možné zakúpiť vo variante so šedým alebo s hnedým oplechovaním. Ďalšie imitácia drevených dekorov v našej ponuke sú orech, zlatý dub a mahagón. Ďalej ponúkame tiež biela strešné okná.

Vlastnosti plastových strešných okien borovica s hnedým oplechovaním

  • Kvalita
  • Moderný dizajn vďaka zaobleným profilom
  • Dokonalá tesnosť
  • Kvalitné viackomorové vystužené profily
  • Bezpečnostné kalené sklo Ug = 1,0 W / m2K
  • Skvelý pomer kvality a ceny
  • V ponuke niekoľko dekorov
  • Rôzne rozmery na výber

Bezúdržbovosť a dlhá životnosť

Máte ostatné okná na dome drevené a potrebujete k nim doplniť strešné okno v rovnakom dizajne? Pre strešné okná je plast lepším materiálom, pretože k nim býva často sťažený prístup a tým pádom aj zložitá údržba. Vtedy je plastové strešné okno v imitácii dreveného dekoru ideálnou alternatívou. Je kvalitné a bezúdržbové s dlhou životnosťou.

Hodí sa pre každú strechu

Naše okná je možné namontovať do každej strechy so sklonom 15 až 75 stupňov. Vždy však potrebujete tesniace lemovanie, ktoré ponúkame pre vlnité aj ploché strešné krytiny. Kvalitný viackomorové profily s oceľovou výstužou sú odolné proti deformáciám spôsobeným teplotnými výkyvmi počasia. Strešné okná majú tiež skvelé tepelno i zvukovo izolačné vlastnosti. Super cena je daná najmä tým, že objednávate okná bez montáže, ktorú zvládnete svojpomocne podľa návodu.
99
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
243
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
80
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 4 európskych krajinách
Odbavili sme už 43 069 objednávok a dodali vám viacej ako 175 000 okien

Od našich zákazníkov

S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu