Z dôvodu prevencie šírenia onemocnenia Covid-19 sú ale zamestnanci zákazníckej linky na homeoffice, a tak, ak by došlo napr. k chvíľkovej nedostupnosti tel. čísla, prosíme vás o zhovievavosť. Viac info tu. 
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Strešné okná vo farbe orech s hnedým oplechovaním (8019)
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Strešné okná vo farbe orech s hnedým oplechovaním (8019)

K strešným oknám a výlezom odporúčame objednať tesniace lemovanie.

Stránka 1 z 1
Plastové strešné okno v dekore orecha môže byť dodané s hnedým oplechovaním, alebo s šedým. Jeho farbu vyberajte podľa ďalších doplnkov na dome, treba podľa vonkajších parapetov. Strešné okno je vyplnené kvalitným bezpečnostným kaleným sklom Ug = 1,0 W / m2K, ktoré má jedinečné izolačné vlastnosti, a to čo sa týka tepla i hluku.

Vlastnosti strešných okien v dekore orecha

  • Moderný dizajn
  • Kvalitné viackomorové profily
  • Dlhá životnosť
  • Bezúdržbovosť
  • Skvelá cena
  • Vhodné pre každý sklon strechy od 15 do 75 stupňov
  • Dokonalé tesnenie

Moderný vzhľad

Strešné okno Premium má veľmi moderný vzhľad, ktorého je dosiahnuté vďaka použitiu zaoblených viackomorových profilov. Tie sú opatrené oceľovou výstuhou, aby boli odolné voči rozpínanie a tvarovým zmenám pri teplotných výkyvoch. Okno sa otvára v troch polohách, kedy je zaistený tiež dobrý prístup pri umývaní. Nechýba ani mikroventilácia.

Ďalšie dekory strešných okien

Okrem dekoru orecha je v ponuke tiež imitácie mahagónu, zlatého dubu a borovice. Nechýbajú ani klasické biele strešné okno, ktoré veľmi ľahko zladíte s ostatnými plastovými oknami a dverami na dome.

Jednoduchá montáž okna svojpomocne

Nezabudnite k objednávke tiež pridať tesniace lemovanie, vďaka ktorému bude zaistená dokonalá tesnosť a nebude dochádzať k zatekaniu pri dažďoch a topenia snehu. Tesniace lemovanie je k dostaniu ako pre plochú, tak pre vlnitú strešnú krytinu. Na našom webe tiež nájdete všetky návody pre montáž okien a doplnkov.
99
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
243
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
80
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 4 európskych krajinách
Odbavili sme už 43 069 objednávok a dodali vám viacej ako 175 000 okien

Od našich zákazníkov

S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu