Strešné okná vo farbe orech s hnedým oplechovaním (8019)
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Strešné okná vo farbe orech s hnedým oplechovaním (8019)

K strešným oknám a výlezom odporúčame objednať tesniace lemovanie.

Stránka 1 z 1
Plastové strešné okno v dekore orecha môže byť dodané s hnedým oplechovaním, alebo s šedým. Jeho farbu vyberajte podľa ďalších doplnkov na dome, treba podľa vonkajších parapetov. Strešné okno je vyplnené kvalitným bezpečnostným kaleným sklom Ug = 1,0 W / m2K, ktoré má jedinečné izolačné vlastnosti, a to čo sa týka tepla i hluku.

Vlastnosti strešných okien v dekore orecha

  • Moderný dizajn
  • Kvalitné viackomorové profily
  • Dlhá životnosť
  • Bezúdržbovosť
  • Skvelá cena
  • Vhodné pre každý sklon strechy od 15 do 75 stupňov
  • Dokonalé tesnenie

Moderný vzhľad

Strešné okno Premium má veľmi moderný vzhľad, ktorého je dosiahnuté vďaka použitiu zaoblených viackomorových profilov. Tie sú opatrené oceľovou výstuhou, aby boli odolné voči rozpínanie a tvarovým zmenám pri teplotných výkyvoch. Okno sa otvára v troch polohách, kedy je zaistený tiež dobrý prístup pri umývaní. Nechýba ani mikroventilácia.

Ďalšie dekory strešných okien

Okrem dekoru orecha je v ponuke tiež imitácie mahagónu, zlatého dubu a borovice. Nechýbajú ani klasické biele strešné okno, ktoré veľmi ľahko zladíte s ostatnými plastovými oknami a dverami na dome.

Jednoduchá montáž okna svojpomocne

Nezabudnite k objednávke tiež pridať tesniace lemovanie, vďaka ktorému bude zaistená dokonalá tesnosť a nebude dochádzať k zatekaniu pri dažďoch a topenia snehu. Tesniace lemovanie je k dostaniu ako pre plochú, tak pre vlnitú strešnú krytinu. Na našom webe tiež nájdete všetky návody pre montáž okien a doplnkov.
124
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
267
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
101
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 5 európskych krajinách
Odbavili sme už 54 518 objednávok a dodali vám viacej ako 200 000 okien

Od našich zákazníkov

Ďakujem Vám za dodanie obj.tovaru. Som stopercentne spokojený. Tranzakcia prebehla tak ako som to predstavoval. Kvalitné okná boli dodone čas.termíne bez závad. Sú kvalitné a pekné.
Dodacia lehota dodrzana, pri telefonickom kontakte ustretovost, velmi mila a ochotna pani. Prijemne ceny. Takto keby fungoval kazdy obchod, tak by neexistoval nespokojny zakaznik. Dakujem. Budem potrebovat dalsie okna a som plne rozhodnuty, ze sa obram znovu na Vas.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu