Z dôvodu prevencie šírenia onemocnenia Covid-19 sú ale zamestnanci zákazníckej linky na homeoffice, a tak, ak by došlo napr. k chvíľkovej nedostupnosti tel. čísla, prosíme vás o zhovievavosť. Viac info tu. 
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Strešné okná vo farbe mahagón s hnedým oplechovaním (8019)
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Strešné okná vo farbe mahagón s hnedým oplechovaním (8019)

K strešným oknám a výlezom odporúčame objednať tesniace lemovanie.

Stránka 1 z 1
Vybrali ste si plastové strešné okná mahagón a premýšľate, akú zvoliť farbu oplechovanie? Okrem hnedého ponúkame tiež šedej a vyberať ich môžete najmä podľa ostatných kovových doplnkov na dome, napríklad podľa farby vonkajších parapetov alebo odkvapov. Tak ako tak získavate kvalitný produkt za rozumnú cenu. Plastové strešné okná mahagón vyzerajú vďaka dekoru ako drevená, avšak zároveň majú všetky výhody plastových okien.

Prednosti plastových strešných okien mahagón s hnedým oplechovaním

  • Kvalitné viackomorové profily
  • Bezpečnostné kalené sklo Ug = 1,0 W / m2K
  • Odolná konštrukcia
  • Skvelé termoizolačné vlastnosti
  • Dokonalé tesnenie
  • Moderný dizajn
  • Veľké množstvo rozmerov
  • Jednoduchá obsluha kovania
  • Bezúdržbovosť

Dokonalé tesnenie strešných okien

Strešné okná v kombinácii s tesniacim lemovaním dokonale zabezpečí interiér pred zatekaním. Okná sú chránené pred nepriaznivými poveternostnými vplyvmi. Častým problémom je zatekanie vody pri topení snehu, pretože sa drží na streche dlhodobo. Avšak strešné okná Premium úspešne odolávajú aj týmto náporom. Tesniace lemovanie môžete kúpiť na vlnité aj ploché strešné krytiny.

Strešné okno pre každú strechu

V ponuke strešných okien máme i ďalšie dekory dreva - borovica, zlatý dub a orech. A ak dávate prednosť istote, môžete si zakúpiť tiež biela okna. Ľahko je zladíte s ostatnými bielymi plastovými oknami a dverami na dome. Strešné okná sú vhodná pre každý sklon strechy od 15 do 75 stupňov. Montáž zvládnete svojpomocne podľa návodu.
99
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
243
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
80
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 4 európskych krajinách
Odbavili sme už 43 069 objednávok a dodali vám viacej ako 175 000 okien

Od našich zákazníkov

S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu