Strešné okná vo farbe zlatý dub s hnedým oplechovaním (8019)
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Strešné okná vo farbe zlatý dub s hnedým oplechovaním (8019)

K strešným oknám a výlezom odporúčame objednať tesniace lemovanie.

Stránka 1 z 1
Ak máte radi na stavbe prírodné odtiene, ale napriek tomu z akéhokoľvek dôvodu dávate prednosť plastovým oknám a dverám, máme pre vás plastové strešné okno v dekore dreva. Okrem borovice, orecha a mahagónu ponúkame odtieň zlatého duba s hnedým oplechovaním. Okrem drevených dekorov ponúkame tiež strešné okno v bielej farbe.

Dizajn a bezúdržbovosť

Strešné okno v odtieni zlatý dub s hnedým oplechovaním tiež ocenia tí, ktorí majú podkrovné miestnosti vybavenej drevenými doplnkami, prípadne rovno drevom obložené. Okno, hoci plastové, teda do interiéru skvele zapadne. Medzi hlavné výhody plastového okna patrí predovšetkým jeho nízka cena, dlhá životnosť a bezúdržbovosť, teda sa týchto výhod nemusíte zriekať len preto, že potrebujete mať okno, ktoré vyzerá ako drevené.

Plastové strešné okno Premium je vyrábané z moderných zaoblených viackomorových profilov s kvalitnou výstužou, je teda odolné voči poveternostným vplyvom a drží si svoju tvarovú stálosť. Je zasklené bezpečnostným kaleným sklom Ug = 1,0 W / m2K, ktoré má skvelé termoizolačné vlastnosti.

Vhodné pre každú strechu

Produkt ponúkame tiež vo variante s šedým oplechovaním; jeho farbu vyberajte podľa doplnkov na dome, napríklad podľa farby vonkajších parapetov. Okno je vhodné pre všetky typy strešných krytín aj pre každý sklon strechy od 15 do 75 stupňov. Návod na montáž strešného okna Premium nájdete v sekcii návody.
86
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
213
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
75
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 5 európskych krajinách
Odbavili sme už 54 518 objednávok a dodali vám viacej ako 200 000 okien

Od našich zákazníkov

Ďakujem Vám za dodanie obj.tovaru. Som stopercentne spokojený. Tranzakcia prebehla tak ako som to predstavoval. Kvalitné okná boli dodone čas.termíne bez závad. Sú kvalitné a pekné.
Dodacia lehota dodrzana, pri telefonickom kontakte ustretovost, velmi mila a ochotna pani. Prijemne ceny. Takto keby fungoval kazdy obchod, tak by neexistoval nespokojny zakaznik. Dakujem. Budem potrebovat dalsie okna a som plne rozhodnuty, ze sa obram znovu na Vas.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu