Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Farba,,Zlatý dub"
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Farba,,Zlatý dub"

Stránka 1 z 1
Máte okná na dome v odtieni zlatý dub, rekonštruujete podkrovie a potrebujete osadiť strešné okno v rovnakej farbe? Alebo staviate nový dom či vymieňate kompletne všetky staré okná a dávate prednosť dekorom dreva? Okrem bielych strešných okien ponúkame tiež okná v odtieni zlatého dubu, ďalej potom borovice, mahagónu a orecha.

Plastové strešné okno zlatý dub je:

  • Kvalitné
  • Lacné
  • Univerzálné
  • Moderné
  • Bezúdržbové
  • Odolné proti vlhkosti
  • Vhodné pre každú strechu (sklon 15 - 75 stupňov)
  • S dlhou životnosťou

Odolné proti vlhkosti

Plastové strešné okno zlatý dub v sebe snúbi dizajn dreveného materiálu s výhodami plastového okna. Produkt možno umiestniť aj do vlhkých podkrovných miestností, či už sú to kuchyne alebo kúpeľne. Strešné okno Premium je odolné proti vlhkosti a tvorbe plesní. Nezabúdajte však na pravidelné vetranie.

Montáž strešného okna svojpomocne

Aby cena za výrobok mohla byť čo najnižšia, dodávame ho bez montáže. Návod na montáž strešných i ostatných plastových okien nájdete v sekcii návody a iste to podľa neho hravo zvládnete.

Okno je osadené bezpečnostným kaleným sklom Ug = 1,0 W / m2K a má skvelé zvukovo aj tepelne izolačné vlastnosti. Konštrukcia rámu a krídel je tvorená z pevných viackomorových profilov s masívnou oceľovou výstužou.
151
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
216
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
85
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 4 európskych krajinách
Odbavili sme už 32 251 objednávok a dodali vám viacej ako 150 000 okien

Od našich zákazníkov

S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu

Dodávali sme okná aj vášmu susedovi. Neveríte?

V minulom roku sme
na Slovensku dodali
viac ako 9 378 kusov okien
Prehliadnuť realizácie

MenuX

X