Osobný odber a sklad funguje bez obmedzenia. Z dôvodu prevencie šírenia onemocnenia Covid-19 sú ale zamestnanci zákazníckej linky na homeoffice, a tak, ak by došlo napr. k chvíľkovej nedostupnosti tel. čísla, prosíme vás o zhovievavosť. Viac info tu. 
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Farba,,Orech"
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Farba,,Orech"

K strešným oknám a výlezom odporúčame objednať tesniace lemovanie.

Stránka 1 z 1
Máte drevené okná v odtieni orech a potrebujete osadiť ešte strešné okno? Ponúkame plastové strešné okná Premium s povrchom v imitácii dreva. Okrem orecha môžete kúpiť tiež odtieň mahagónu, zlatého dubu a borovice. Získate tak okná, ktoré vyzerajú ako drevená, avšak majú všetky výhody plastových. V ponuke však nechýba ani strešné okná v bielej farbe.

Výhody strešného okna orech

  • Kvalita a dlhá životnosť
  • Vzhľad dreveného okna
  • Výborné tepelno i zvukovo izolačné vlastnosti
  • Možnosť otvárania v troch polohách
  • Mikroventilácia
  • Bezúdržbovosť
  • Skvelá cena

Moderný vzhľad a kvalita strešného okna

Okno je osadené bezpečnostným kaleným sklom Ug = 1,0 W / m2K so skvelými termoizolačnými vlastnosťami. Je vhodné pre každý sklon strechy od 15 do 75 stupňov. Má veľmi moderný vzhľad vďaka zaobleným viackomorového profilom, ktoré sú opatrené oceľovou výstuhou, aby bol zaručený ich stabilný tvar a veľkosť. Strešné okno je odolné voči poveternostným vplyvom i extrémnym teplotám.

Montáž okna svojpomocne

Rovnako ako u ostatných odtieňov tiež u dekoru orecha si môžete vybrať farbu oplechovanie, a to buď hnedé, alebo sivé. Odtieň oplechovania je vhodné voliť podľa ostatných doplnkov na dome, napríklad podľa farby vonkajších parapetov. Na montáž, ktorú iste hravo zvládnete podľa návodu, budete tiež potrebovať tesniace lemovanie, ktoré sa ponúka ako pre vlnité, tak pre ploché strešné krytiny. Vďaka tomu, že je okno dodávané bez montáže, môžeme docieliť tých najlepších cien za zachovanie vysokej kvality.
114
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
231
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
94
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 4 európskych krajinách
Odbavili sme už 43 069 objednávok a dodali vám viacej ako 175 000 okien

Od našich zákazníkov

S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu