Plastové strešné okná farba orech
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Plastové strešné okná farba orech

K strešným oknám a výlezom odporúčame objednať tesniace lemovanie.

Stránka 1 z 1
Máte drevené okná v odtieni orech a potrebujete osadiť ešte strešné okno? Ponúkame plastové strešné okná Premium s povrchom v imitácii dreva. Okrem orecha môžete kúpiť tiež odtieň mahagónu, zlatého dubu a borovice. Získate tak okná, ktoré vyzerajú ako drevená, avšak majú všetky výhody plastových. V ponuke však nechýba ani strešné okná v bielej farbe.

Výhody strešného okna orech

  • Kvalita a dlhá životnosť
  • Vzhľad dreveného okna
  • Výborné tepelno i zvukovo izolačné vlastnosti
  • Možnosť otvárania v troch polohách
  • Mikroventilácia
  • Bezúdržbovosť
  • Skvelá cena

Moderný vzhľad a kvalita strešného okna

Okno je osadené bezpečnostným kaleným sklom Ug = 1,0 W / m2K so skvelými termoizolačnými vlastnosťami. Je vhodné pre každý sklon strechy od 15 do 75 stupňov. Má veľmi moderný vzhľad vďaka zaobleným viackomorového profilom, ktoré sú opatrené oceľovou výstuhou, aby bol zaručený ich stabilný tvar a veľkosť. Strešné okno je odolné voči poveternostným vplyvom i extrémnym teplotám.

Montáž okna svojpomocne

Rovnako ako u ostatných odtieňov tiež u dekoru orecha si môžete vybrať farbu oplechovanie, a to buď hnedé, alebo sivé. Odtieň oplechovania je vhodné voliť podľa ostatných doplnkov na dome, napríklad podľa farby vonkajších parapetov. Na montáž, ktorú iste hravo zvládnete podľa návodu, budete tiež potrebovať tesniace lemovanie, ktoré sa ponúka ako pre vlnité, tak pre ploché strešné krytiny. Vďaka tomu, že je okno dodávané bez montáže, môžeme docieliť tých najlepších cien za zachovanie vysokej kvality.
84
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
204
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
85
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 5 európskych krajinách
Odbavili sme už 54 518 objednávok a dodali vám viacej ako 200 000 okien

Od našich zákazníkov

Ďakujem Vám za dodanie obj.tovaru. Som stopercentne spokojený. Tranzakcia prebehla tak ako som to predstavoval. Kvalitné okná boli dodone čas.termíne bez závad. Sú kvalitné a pekné.
Dodacia lehota dodrzana, pri telefonickom kontakte ustretovost, velmi mila a ochotna pani. Prijemne ceny. Takto keby fungoval kazdy obchod, tak by neexistoval nespokojny zakaznik. Dakujem. Budem potrebovat dalsie okna a som plne rozhodnuty, ze sa obram znovu na Vas.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu