Z dôvodu prevencie šírenia onemocnenia Covid-19 sú ale zamestnanci zákazníckej linky na homeoffice, a tak, ak by došlo napr. k chvíľkovej nedostupnosti tel. čísla, prosíme vás o zhovievavosť. Viac info tu. 
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Plastové strešné okná farba mahagon
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Plastové strešné okná farba mahagon

K strešným oknám a výlezom odporúčame objednať tesniace lemovanie.

Stránka 1 z 1
Strešné okno Premium v ​​odtieni mahagón sa ďalej delia na okná s hnedým a šedým oplechovaním. Jeho farbu voľte podľa ostatných exteriérových doplnkov na dome, ako sú napr. vonkajšie parapety. Okrem mahagónovej farby ponúkame ďalšie imitácia dreva, a to orech, zlatý dub a borovica. A kto chce siahnuť po klasike a jednoducho zladiť strešné okno s ostatnými plastovými oknami na dome, pre toho máme aj biele strešné okno.

Prečo dať prednosť plastovému strešnému oknu pred dreveným?

K strešným oknám je všeobecne horší prístup ako k ostatným oknám na dome. Preto je aj ich údržba zložitejšie, teda je vhodné jej potrebu znížiť na minimum. A to sa podarí práve vďaka voľbe materiálu - plastové okná sú bezúdržbová.

Prednosti plastového strešného okna mahagón

  • Vyzerá ako drevené, ale má výhody plastového
  • Kvalita za super cenu
  • Skvelé izolačné vlastnosti (teplo i zvuk)
  • Otváranie v troch polohách
  • Mikroventilácia 
  • Bezúdržbovosť
  • Dlhá životnosť

Kvalita za nízku cenu

Nízka cena strešných okien je daná tým, že ich montáž zvládne koncový zákazník svojpomocne. K dispozícii je samozrejme podrobný návod na montáž strešného okna, a to ako vo forme videa, tak v textovej podobe. V sekcii návody nechýba aj mnoho ďalších rád a tipov pre montáž a údržbu plastových okien a dverí i ďalších okenných doplnkov.

Strešné okno pre každú strechu

Plastové strešné okná Premium je možné namontovať do každej strechy i krytiny - ploché i vlnité. Čo sa týka sklonu, produkt je vhodný pre všetky strechy so sklonom 15 až 75 stupňov.
99
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
243
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
80
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 4 európskych krajinách
Odbavili sme už 43 069 objednávok a dodali vám viacej ako 175 000 okien

Od našich zákazníkov

S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu