Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Plastové strešné okná farba borovica
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Plastové strešné okná farba borovica

K strešným oknám a výlezom odporúčame objednať tesniace lemovanie.

Stránka 1 z 1
Ak máte drevené okná v dekore borovice a potrebujete ešte doplniť strešné okno, navrhujeme zaobstarať plastové v imitácii dreva rovnakého odtieňa. Pretože k strešným býva horší prístup než k ostatným oknám, teda je náročnejšia aj údržba. A plastové strešné okná Premiumbezúdržbová.

Prednosti plastového strešného okna borovice

  • Vzhľad dreveného dekóru
  • Kvalitné viackomorové profily
  • Dlhá životnosť
  • Otváranie v troch polohách
  • Mikroventilácia

Kvalitné strešné okná sú výhra

Vyberajte strešné okná borovica s šedým alebo hnedým oplechovaním. Okná sú vyrobené z kvalitných viackomorových profilov s oceľovou výstuhou, vďaka ktorej si zachovávajú tvarovú stálosť aj pri teplotných výkyvoch. Výplne sú tvorené bezpečnostným kaleným sklom Ug = 1,0 W / m2K sa skvelými teplotne i zvukovo izolačnými vlastnosťami.

Okrem dekoru borovica môžete zakúpiť tiež imitáciu orecha, zlatého duba a mahagónu. Taktiež ponúkame plastové strešné okná v bielej farbe. Všetky sú vhodné pre každý typ strechy so sklonom 15 až 75 stupňov. Na montáž, ktorú zvládnete svojpomocne podľa návodu, budete potrebovať tiež tesniace lemovanie, ktoré je vhodné ako pre vlnitú, tak pre plochú strešnú krytinu.
80
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
189
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
56
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 5 európskych krajinách
Odbavili sme už 43 069 objednávok a dodali vám viacej ako 175 000 okien

Od našich zákazníkov

S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu